رهروان حقیقت

خودشناسی ، عشق ، سفر روح

ارتباط چاکراها و ستارگان

نویسنده: Fatemeh.fj تاریخ: جمعه, 14 دسامبر 2018 موضوع : آگاهی, صفحه اصلی | دیدگاه‌ها برای ارتباط چاکراها و ستارگان بسته هستند

🍁🍃✨🔮✨🍃🍁

✨✨🎆 ارتباط هفت چاکرا و هفت ستاره 🎆✨✨

هر یک از هفت چاکرا به لحاظ ماهیت و عملکردشان، با یکی از ستارگان هفتگانه در اخترشماری ارتباط پیدا می کنند.

🌸 چاکرای ریشه بخاطر ارتباط آن با زمین از زحل تاثیر می پذیرد، بعلاوه زمین دارای طبع سرد و خشک است که در اخترشماری، این ویژگی نیز با خصوصیات عنصر زمین همسان است؛ علاوه براین زمین به امور مادی هم وابسته می باشد که از این جهت نیز تحت تاثیر زحل قرار می گیرد.

🌸 چاکرای خاجی به امور جنسی مرتبط است، از این رو با مریخ ارتباط دارد.

🌸 چاکرای خورشیدی چنانکه از نامش پیداست با رنگ طلائی و زرد خود تحت تاثیر ستاره خورشید می باشد؛ خورشید تامین کننده انرژی منظومه ما و چاکرای سوم نیز تامین کننده انرژی حیاتی و لطیف بدن ماست؛ این چاکرا تنها چاکرایی است که رنگ آن نیز با ستاره آن تطابق کامل دارد.

🌸 چاکرای قلب با زهره مرتبط است؛ این چاکرا نشانه عشق و عواطف لطیف انسانی بشمار می رود و از این رو از زهره که ستاره عشق و محبت است تاثیر می پذیرد.

🌸 چاکرای گلو با عطارد که حاکم بر سخن گفتن است ارتباط دارد .

🌸 چاکرای چشم سوم که به قدرت های روحی و ادراک فراحسی (مانند حس ششم) وابسته است تحت نفوذ ماه می باشد.

🌸 چاکرای تاج و یا نیلوفر هزار برگ نامیده می شود؛ این چاکرا دارای بعد روحانی و معنوی بالایی است؛ و با خودشکوفایی و تجربه های عمیق معنوی در ارتباط است، بنابراین از مشتری تاثیر می پذیرد.برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب وجود ندارد.